Wyburzenia i prace rozbiórkowe

Jedną ze specjalności naszej firmy są wyburzenia i prace rozbiórkowe, a więc szczególny rodzaj robót budowlanych, który polega na usuwaniu z przestrzeni istniejącego już budynku albo jego fragmentu.

Podjęcie się działań w tym zakresie wymaga wysokich kwalifikacji specjalistów, dysponowania nowoczesnym sprzętem, a także profesjonalnego podejścia. Jeżeli chcesz, aby prace rozbiórkowe zostały przeprowadzone prawidłowo, postaw na naszą firmę. Nasze usługi świadczymy od wielu lat!

Nowoczesne metody wyburzeń i prac rozbiórkowych

Działania naszej firmy w zakresie prac rozbiórkowych są kompleksowe i zgodne z wymaganiami i odgórnie ustalonymi procedurami dotyczącymi działań tego typu. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt budowlany i nowe technologie, a do tego zapewniamy usługi największych specjalistów w swojej branży. To jednak nie wszystko – ze względu na różnorodność prac rozbiórkowych i wyburzeń, stosujemy różne metody niszczenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić - skuteczne prace w przypadku zadań, również tych najbardziej skomplikowanych.

Stosujemy takie metody niszczenia, jak: mechaniczne, w tym niszczenie za pomocą szczęk, cięcie piłami czy też przewracanie za pomocą lin, termiczne, a więc cięcie wiązkami laserowymi i palnikami, wybuchowe, w których wykorzystujemy specjalne, odpalane ładunki, wysokie ciśnienie wody oraz inne czynniki niszczące, sprawdzające się w konkretnych działaniach.

Oczywiście wszelkie nasze działania przeprowadzane są po wcześniejszym zabezpieczeniu terenu oraz załatwieniu wszelkich niezbędnych pozwoleń na prace rozbiórkowe
i wyburzeniowe.

Wyburzenia i prace rozbiórkowe

Co oferujemy w BUILDING4YOU?

Kompleksowe usługi dla każdego Klienta

Prace rozbiórkowe oraz wyburzenia, które wykonujemy pozwalają usunąć z przestrzeni różnego rodzaju obiekty kubaturowe, inżynieryjne oraz przemysłowe. Stosujemy najlepsze technologie, zapewniamy sprawne działania – od planowania, przez przygotowanie rozbiórki, aż do jej realizacji. Oferujemy doradztwo i jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów na każdym etapie współpracy.

FAQ

  • Czy zawsze wymagane jest pozwolenie na rozbiórkę?

Rozbiórka budynku należy do szczególnego rodzaju robót budowlanych i tak jak budowa wymaga co do zasady, wydania przez właściwy organ decyzji administracyjnej zezwalającej na jej przeprowadzenie. Są jednak przypadki, w których prace rozbiórkowe można wykonać na podstawie zgłoszenia.

  • Jakie metody wyburzeń i prac rozbiórkowych polecacie?

Wszystko zależy od obiektu, który miałby zostać wyburzony lub rozebrany. Dzięki doświadczeniu i odpowiedniemu sprzętowi stosujemy metody mechaniczne w tym niszczenie za pomocą szczęk, pił czy też przewracanie za pomocą lin. Termiczne - cięcie wiązkami laserowymi i palnikami, wybuchowe, w których wykorzystujemy specjalne, odpalane ładunki, wysokie ciśnienie wody oraz inne czynniki niszczące, sprawdzające się w konkretnych działaniach.

  • Co dzieje się z materiałem po rozbiórce?

W przypadku elementów betonowych lub ceramicznych rozdrabiamy je, a następnie stosujemy do podbudowy drogi dojazdowej. Natomiast w przypadku elementów z tworzyw sztucznych, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i ochrony środowiska przekazujemy do utylizacji.