O nas

BUILDING4YOU to połączenie doświadczenia projektowego
i wykonawczego oraz pasji do budownictwa. Przedmiotem działalności naszej firmy jest kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych.

Naszym Klientom oferujemy nowoczesne hale przemysłowe, hale produkcyjne, magazyny
i inne obiekty oraz konstrukcje stalowe/żelbetowe. Co więcej, realizujemy również zadania
z zakresu robót ziemnych i wielu innych – w ten sposób spełniamy oczekiwania wielu Klientów
o największych wymaganiach.

Nasza kadra składa się z wysoko wykwalifikowanych ekspertów z branży budowlanej – w tym inżynierów, architektów, konstruktorów oraz specjalistów z zakresu instalacji sanitarnych
i elektrycznych.

Projektujemy i budujemy hale produkcyjne, magazynowe, logistyczne, chłodnie, mroźnie oraz budynki biurowe i usługowe. Korzystamy z nowoczesnego zaplecza technologicznego oraz najlepszych materiałów, dzięki czemu zapewniamy Klientom kompleksowość oraz najwyższą jakość działań.

BUILDING4YOU to połączenie doświadczenia projektowego i wykonawczego oraz pasji do budownictwa
Zarząd

Zarząd

Naszą misją jest dbałość o jakość i terminowość świadczonych usług, a stawiane cele i planowane działania zmierzają do zaprezentowania naszej firmy jako Generalnego Wykonawcy pierwszego wyboru. 

Marcin Marcysiak – Wspólnik, Członek Zarządu

Marcin Marcysiak

Prezes Zarządu

Kierunkowe wykształcenie budowlane zdobyte podczas studiów na Wydziale Budownictwa Politechniki Warszawskiej oraz nieograniczone uprawnienia w zakresie kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej stanowią solidne fundamenty w blisko 15-sto letnim dorobku zawodowym.

Niejednokrotnie prowadził oraz nadzorował realizację obiektów przemysłowych o powierzchni przekraczającej 20 tysięcy metrów kwadratowych, budynków wielorodzinnych, obiektów petrochemicznych.

Cechuje go intuicja oraz umiejętność rozpoznania rzeczywistych potrzeb Klienta. Natomiast wypracowana samodyscyplina oraz zdolność do realizacji założonych celów poprzez umiejętne kierowanie zespołami ludzi pozwoliło mu na zoptymalizowanie w firmie procesów produkcji budowlanej oraz koordynację dostaw.

Obecnie specjalizuje się w zakresie prefabrykacji konstrukcji stalowych nieustanie sprawując stanowisko kierownika budów.

Mariusz Matusiak – Wspólnik, Wiceprezes Zarządu

Mariusz Matusiak

Wiceprezes Zarządu

Ekspert z branży budowlanej, który pasję do budownictwa odziedziczył w genach. Pozyskaną wiedzę na Wydziale Budownictwa Politechniki Warszawskiej nieustannie poszerza śledząc branżowe kanały informacyjne, aktywnie zabierając głos w dyskusjach.

Uprawniony do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń zajmuje się kompleksowym nadzorem przebiegu całego procesu inwestycyjnego. Blisko 15-letnie doświadczenie niejednokrotnie pozwoliło mu na eliminację zagrożeń jeszcze w fazie planowania inwestycji. W pracy kieruje się mottem: „Dobre planowanie jest kluczem do sukcesu”.

Na szczeblach kierowniczych nieprzerwanie od 2009 r. Jako wieloletni wspólnik pracowni architektonicznej współpracującej z międzynarodowymi klientami pozyskał bogate spektrum wiedzy z zakresu prowadzenia biznesu, obecnie wyróżniając się wysoką komunikatywnością oraz skutecznością w swoich działaniach.

Edyta Głowińska Wspólnik, Prezes Zarządu

Edyta Głowińska

Członek Zarządu

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Posiada tytuł architekta oraz technika budownictwa. Od 2008 roku aktywnie prowadzi praktykę zawodową.

Dzięki wytrwałości w swych działaniach dziś może poszczycić się doświadczeniem zarówno projektowym jak i wykonawczym. Na co dzień pracuje jako projektant wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych. Dzięki swym umiejętnościom mediacyjnym zajmuje się bezpośrednią obsługą inwestorów krajowych i zagranicznych w zakresie kompleksowej organizacji procesu realizacji zamierzeń budowlanych.

Swoją niepowtarzalną markę buduje poprzez podejmowanie nieszablonowych działań, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań oraz wychodzenie poza ramy znanych schematów, uzyskując dzięki temu przewagę konkurencyjną.

Urodzony Lider, który wytycza kierunek prowadzonego biznesu. Wspólnie ze swoim zespołem potrafi efektywnie wyważyć oraz połączyć aspekty techniczno - funkcjonalne obiektu przy spełnianiu biznesowych założeń inwestycji.

Jarosław Matusiak – Wspólnik, Członek Zarządu

Jarosław Matusiak

Członek Zarządu

Inżynier budownictwa, absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Warszawskiej. Swoją praktykę zawodową rozpoczął w pracowni architektonicznej, a studium wykonawcze realizował pod kierownictwem doświadczonych ekspertów wśród generalnych wykonawców obiektów budowlanych.

W branży budowlanej od 2015 roku. Swoją wiedzę nieustanie poszerza poprzez samokształcenie, uczestnictwo w licznych szkoleniach i warsztatach w szczególności w zakresie realizacji procesów inwestycyjnych związanych z praktycznym i efektywnym stosowaniem prawa budowlanego.

Inicjuje i nadzoruje działania nowych inwestycji, a jego nieszablonowe podejście do realizowanych budowli niejednokrotnie podnosiło wartość inwestycji. Doskonale sprawdza się w roli koordynatora prac konstrukcyjnych w budownictwie przemysłowym. Potrafi skutecznie i efektywnie realizować postawione przed nim zadania.