building4you to wykonawca hal produkcyjnych, które są nowoczesne i dopasowane do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. Ich budowa odbywa się w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne przy jednoczesnym zastosowaniu materiałów najwyższej jakości. Jako generalny wykonawca, zajmujemy się budową hali produkcyjnej w sposób kompleksowy – od projektu hali, przez dobór odpowiednich komponentów, aż do wznoszenia obiektu i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Projektowanie hali produkcyjnej

Projektowanie hali produkcyjnej

Etap projektowania hali produkcyjnej to odpowiedni moment na wybór rozwiązań technologicznych, które zapewnią optymalizację kosztów przyszłej budowy. Dokładnie wykonany projekt hali produkcyjnej to solidny fundament całej inwestycji. Szybka realizacja i oszczędność czasu to elementy, które pozwolą na funkcjonalne użytkowanie budynku tuż po jego odbiorze.

Jednym z najważniejszych wytycznych dotyczących projektowania hali produkcyjnej jest technologia produkcyjna zakładu oraz ilość pracujących w niej osób. Projekt hali produkcyjnej musi być dostosowany do aktualnych potrzeb Inwestora oraz musi odpowiadać na jego plany i potrzeby w przyszłości. To znaczy, że należy tak zaprojektować halę produkcyjną, aby w razie potrzeby konstrukcja pozwoliła na jej swobodna rozbudowę.

Ważnym elementem planowanej budowy hali produkcyjnej są względy formalno-prawne, czyli niezbędna dokumentacja dotycząca m.in. miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub warunków zabudowy oraz  badań geologicznych gruntu.  Jeśli Inwestor jest w jej posiadaniu to pozwoli nam to znacznie skrócić procedury urzędowe i zaoszczędzić cenny czas.

Ponadto, planując budowę hali produkcyjnej Inwestor musi przekazać projektantowi kilka istotnych i niezbędnych informacji, a mianowicie: kształt oraz wymiary działki na której planowana jest budowa hali produkcyjnej.. Obciążenie działające na posadzkę, możliwości przyszłej rozbudowy, i przede wszystkim rodzaj produkowanych materiałów – to ważny aspekt w przypadku obciążenia ogniowego.

Mając na uwadze wybór projektanta należy kierować się przede wszystkim jego doświadczeniem. Wysokie kompetencje i co najmniej kilkunastoletnie  doświadczanie architekta i konstruktora hal powoli, że zaproponuje on ekonomiczne i zarazem nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania podczas procesu projektowego hali produkcyjnej.  Idealnym rozwiązaniem jest wybór jednej firmy, która specjalizuje się zarówno w projektowaniu oraz w budowaniu hal produkcyjnych.

Budowa hali produkcyjnej

Po zakończeniu etapu projektowania, złożeniu wniosku o pozwoleniu na budowę hali produkcyjnej oraz po otrzymaniu pozytywnej decyzji możemy oficjalnie przystąpić do rozpoczęcia prac budowlanych. Każdy Inwestor współpracujący z building4you może liczyć na rzetelną opiekę zespołu specjalistów i ekspertów wielu branż.

Jako firma zajmująca się kompleksowym wykonywaniem usług związanych z budową hali produkcyjnej realizujemy zakresy prac takie jak: roboty ziemne, prace fundamentowe, konstrukcyjne i wykończeniowe jednocześnie sprawując opiekę formalno-prawną realizowanej inwestycji.

Hale produkcyjne od building4you wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Projektując, a następnie budując hale produkcyjną zawsze patrzymy w przyszłość, dlatego każda nasza budowa hali produkcyjnej jest zaprojektowana w taki sposób, aby bez problemów można było ją rozbudować. Jako doświadczeni wykonawcy hal produkcyjnych sięgamy po takie rozwiązania, które pozwolą zarówno nam jak i Inwestorowi cieszyć się długim bezawaryjnym użytkowaniem. Kładziemy duży nacisk na jakość i na satysfakcję naszych Klientów, dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i do zapoznania się z referencjami.

Generalny wykonawca hal produkcyjnych

Jako generalny wykonawca hal produkcyjnych building4you prowadzimy działalność w branży budownictwa na terenie całego kraju.  Bierzemy pełną odpowiedzialność za przebieg budowy hali produkcyjnej na każdym jego etapie. Uczestniczymy w procesie inwestycji od momentu powstania koncepcji obiektu hali produkcyjnej, poprzez prace projektowe, uzyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjnych, aż po budowę i przekazanie obiektu do użytkowania.

Za wyborem hal produkcyjnych od building4you stoi przede wszystkim wysoka jakość, ale także doświadczenie, wiedza i indywidualne podejście. Wszystkie nasze realizacje są dla nas priorytetowe. Dbamy o najmniejsze detale i szczegóły dostarczając Klientom hale produkcyjne spełniające ich oczekiwania.

building4you to wykonawca hal produkcyjnych, które są nowoczesne i dopasowane do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. Ich budowa odbywa się w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne przy jednoczesnym zastosowaniu materiałów najwyższej jakości. Jako generalny wykonawca, zajmujemy się budową obiektów w sposób kompleksowy – od projektu hali, przez dobór odpowiednich komponentów, aż do wznoszenia obiektu i uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

PROJEKTOWANIE HALI PRODUKCYJNEJ

Etap projektowania to odpowiedni moment na wybór rozwiązań technologicznych, które zapewnią optymalizację kosztów przyszłej budowy. Dokładnie wykonany projekt hali produkcyjnej to solidny fundament całej inwestycji. Szybka realizacja i oszczędność czasu to elementy, które pozwolą na funkcjonalne użytkowanie budynku tuż po jego odbiorze.

Jednym z najważniejszych wytycznych dotyczących projektowania hal jest technologia produkcyjna zakładu oraz ilość pracujących w niej osób. Projekt musi być dostosowany do aktualnych potrzeb Inwestora oraz musi odpowiadać na jego plany i potrzeby w przyszłości. To znaczy, że należy tak zaprojektować halę produkcyjną, aby w razie potrzeby konstrukcja pozwoliła na jej swobodną rozbudowę.

Ważnym elementem planowanej budowy są względy formalno-prawne, czyli niezbędna dokumentacja dotycząca m.in. miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub warunków zabudowy oraz  badań geologicznych gruntu.  Jeśli Inwestor jest w jej posiadaniu, to pozwoli nam to znacznie skrócić procedury urzędowe i zaoszczędzić cenny czas.

Ponadto, planując budowę hali produkcyjnej Inwestor musi przekazać projektantowi kilka istotnych i niezbędnych informacji, a mianowicie: kształt oraz wymiary działki na której planowana jest budowa obiektu przeznaczonego do prowadzenia działalności produkcyjnej. Obciążenie działające na posadzkę, możliwości przyszłej rozbudowy, i przede wszystkim rodzaj produkowanych materiałów – to ważny aspekt w przypadku obciążenia ogniowego.

Mając na uwadze wybór projektanta, należy kierować się przede wszystkim jego doświadczeniem. Wysokie kompetencje i co najmniej kilkunastoletnie  doświadczanie architekta i konstruktora hal pozwoli mu zaproponować ekonomiczne i zarazem nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania podczas procesu projektowego hali, dlatego najlepiej jest wybrać jedną firmę dostarczającą kompleksowe usługi.

Budowa hali produkcyjnej

Po zakończeniu etapu projektowania, złożeniu wniosku o pozwoleniu na budowę hali produkcyjnej oraz po otrzymaniu pozytywnej decyzji możemy oficjalnie przystąpić do rozpoczęcia prac budowlanych. Każdy Inwestor współpracujący z building4you może liczyć na rzetelną opiekę zespołu specjalistów i ekspertów wielu branż.

Jako firma zajmująca się kompleksowym wykonywaniem usług związanych z budową hali produkcyjnej realizujemy zakresy prac takie jak: roboty ziemne, prace fundamentowe, konstrukcyjne i wykończeniowe jednocześnie sprawując opiekę formalno-prawną realizowanej inwestycji.

Hale produkcyjne od building4you wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Projektując, a następnie budując obiekt zawsze patrzymy w przyszłość, dlatego każda nasza realizacja jest zaprojektowana w taki sposób, aby bez problemów można było ją rozbudować. Jako doświadczeni wykonawcy hal produkcyjnych sięgamy po takie rozwiązania, które pozwolą zarówno nam jak i Inwestorowi cieszyć się długim bezawaryjnym użytkowaniem. Kładziemy duży nacisk na jakość i na satysfakcję naszych Klientów, dlatego zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i do zapoznania się z referencjami.

Generalny wykonawca hal

Jako generalny wykonawca hal produkcyjnych building4you prowadzimy działalność w branży budownictwa na terenie całego kraju.  Bierzemy pełną odpowiedzialność za przebieg budowy na każdym jego etapie. Uczestniczymy w procesie inwestycji od momentu powstania koncepcji obiektu, poprzez prace projektowe, uzyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjnych, aż po budowę i przekazanie obiektu do użytkowania.

Za wyborem hal produkcyjnych od building4you stoi przede wszystkim wysoka jakość, ale także doświadczenie, wiedza i indywidualne podejście. Wszystkie nasze realizacje są dla nas priorytetowe. Dbamy o najmniejsze detale i szczegóły dostarczając Klientom hale produkcyjne spełniające ich oczekiwania.