General contractor

Industrial sheds

Office buildings

Steel structures

Design & engineering

01
ABOUT US

We design and build industrial construction projects

As a general contractor we are responsible for all the project works.

Recognised as experts in construction of production sheds and warehouses, we also provide comprehensive construction services related to earthworks, steel structures and utility systems.

We take care of the whole process of construction comprehensively and professionally. We liaise with local authorities throughout the project on behalf of the Owner. This includes obtaining all the required permits and permissions, acting as the supervising officer and Owner's representative and obtaining all the necessary final inspection permits and building occupancy certificates.

READ MORE

02

WHAT WE DO

OUR SERVICES

Apart from designing and engineering of industrial facilities we also offer general contractor services both for industrial buildings, such as production and storage sheds, cold stores, office buildings and for utility systems.

Industrial sheds

We can deliver the projects both in shell condition and on turn-key basis.

Industrial sheds

Office buildings

Creating an ideal office space is tantamount to creating a comfortable workplace.

Office buildings

Cold and deeps freeze store

Comprehensive storage facilities are completed and finished to meet the relevant sanitary requirements.

Cold and deep freeze stores

Utilities and systems

Use of advanced technologies ensures a stable path to the successful development of the project.

Utilities and systems

Design  

Full range of design & engineering services for industrial construction projects.

Design

Earthworks  

A solid foundation for construction of any industrial facility.

Earthworks

Steel structures

Steel structures are manufactured in our own steel fabrication plant.

Steel structures

Demolition and dismantling

Advanced demolition equipment ensures professional demolition work.

Demolition and dismantling of structures
03

OUR PROJECTS

WE BUILD CONFIDENCE OF OUR CLIENTS

 
04

OUR CLIENTS

WE BUILD LONG-TERM RELATIONS

SEE MORE

Flesz.jpgkarcher.pnglogo_Novamax.pnglogo_boels.pnglogo_elepes.pnglogo_exact.pnglogo_orkla.pnglogo_pakmet.pnglogo_soraya.pnglogo_stalgast.png

Generalny wykonawca budowlany

Bez względu na to, jaką inwestycję budowlaną masz w planach, zapewne liczysz się z tym, jak czasochłonna ona będzie. Na szczęście nie zawsze musi tak być – nie zawsze budowa czy modernizacja obiektu przemysłowego musi wiązać się z brakiem czasu i stresem. Nie, jeśli do współpracy zatrudnisz generalnych wykonawców budowlanych z naszej firmy.
Generalne wykonawstwo inwestycji to kompleksowa usługa skierowana do firm i osób działających w branży budowlanej. Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas i zoptymalizować koszty swojej inwestycji, postaw na współpracę z doświadczonym partnerem. Zajmujemy się nadzorowaniem i kontrolowaniem budowy obiektów o różnym charakterze i przeznaczeniu. Naszą główną specjalizacją jest budownictwo przemysłowe.

Współpraca z generalnym wykonawcą inwestycji

Spokój i pewność, że jest partner, na którym można polegać w czasie całej inwestycji, to wartości bezcenne. Jako generalny wykonawca rozumiemy, czym jest realne wsparcie podczas prowadzenia prac projektowych, budowlanych, remontowych, modernizacyjnych. Nie tylko pomagamy, ale też przejmujemy wszystkie obowiązki, do których nas upoważnisz. To oznacza realne odciążenie Cię od podejmowania wielu trudnych decyzji czy dopełniania nieraz skomplikowanych i czasochłonnych formalności.

Czym się trudnimy? Wszystko zależy od tego, do jakich prac nas potrzebujesz i z jakich usług zamierzasz skorzystać. Zazwyczaj, jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych zajmujemy się:

  • budową hal i magazynów,
  • budową obiektów przemysłowych,
  • rozwojem infrastruktury technicznej,
  • robotami ziemnymi,
  • sprawami formalnymi i uzyskaniem zgód na budowę czy użytkowanie obiektu.

Jak widzisz, nasze wsparcie jest kompleksowe. Jeżeli obawiasz się, że pilnowanie dokumentacji, nadzór nad ekipami będzie dla Ciebie zbyt obciążający, zleć nam generalne wykonawstwo. Zadbamy o wszystko – od momentu sporządzenia planów i dokumentacji, aż po oddanie kluczy.

Zatrudnij generalnego wykonawcę obiektów przemysłowych

Generalne wykonawstwo inwestycji to nowoczesna i kompleksowa usługa. Świadczymy ją na rzecz klientów, którzy rozumieją, jak ważne dla biznesu są nowe projekty budowlane, lecz na czas prowadzenia prac nie chcą zatrzymywać produkcji czy świadczenia usług. Znacznie łatwiej jest prowadzić swoją działalność dalej, a w okresie oczekiwania na oddanie nowego budynku do użytkowania, skorzystać z pomocy wykonawcy generalnego.

Generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych w naszym wykonaniu to gwarancja satysfakcji, zadowolenia, precyzji i dokładności. Na każdym kroku służymy wsparciem merytorycznym, udzielanym na podstawie aktualnej wiedzy, ciągle weryfikowanej przez naszych specjalistów. Wybudujemy dla Ciebie każdy obiekt – od produkcyjnego, przez usługowy, aż po biurowy, dbając o zgodność z projektem i staranny nadzór nad każdym etapem prowadzonych prac.

Co podlega pod generalne wykonawstwo? Hale stalowe, obiekty murowane i inne, wznoszone różnymi technologiami. Inżynierowie, architekci, technicy budownictwa łączą swoje siły, aby zaprezentować się Tobie jako kompetentny wykonawca generalny.

Generalne wykonawstwo

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi generalnego wykonawstwa inwestycji budowalnych. Specjalizujemy się w obiektach przemysłowych, magazynowych, technicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, znajomości przepisów oraz optymalizacji procedur jesteśmy w stanie kontrolować wszystkie czynności realizowane w tamach Twojej inwestycji. Skontaktuj się, porozmawiaj, zleć generalne wykonawstwo naszym ekspertom. Gwarantujemy najwyższe zaangażowane w każdą z powierzonych prac.

05

CONTACT US

We offer turn-key design and construction of office or industrial developments

How can we help you? Let's chat!

CONTACT US