Roboty ziemne

BUILDING4YOU to generalny wykonawca nie tylko nowoczesnych hal przemysłowych,  konstrukcji stalowych i projektów budowlanych. Nasze kompleksowe działanie obejmuje także roboty ziemne, które przeprowadzane są za pomocą najnowocześniejszych maszyn budowlanych i w oparciu o potrzeby Klienta.

Wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje naszych inżynierów, a także doskonałe zaplecze technologiczne, pozwalają nam na wykonywanie najbardziej skomplikowanych zadań.

Kompleksowe roboty ziemne

Roboty ziemne przeprowadzane są podczas realizacji różnego rodzaju budowli podziemnych, takich jak garaże, zbiorniki czy tunele.

Są niezbędne również przy budowie fundamentów budynków naziemnych, instalacji podziemnych, takich jak rury, przyłącza czy rurociągi, przy tworzeniu podłoży pod nawierzchnie, podczas kształtowania terenu i nie tylko. Muszą być więc wykonywane w sposób profesjonalny
i kompleksowy. Pracownicy BUILDING4YOU zapewniają wysoką jakość prowadzonych robót ziemnych, a także w pełni indywidualne dostosowanie działań do potrzeb każdego Inwestora. 

Z czego wynika nasza skuteczność? 

Przede wszystkim dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do budowy, co pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. W naszym parku maszynowym znajdują się profesjonalne sprzęty typu: koparki, ładowarki, spycharki, równarki, a także młoty hydrauliczne.

Dzięki nim możemy przeprowadzić kompleksowe prace związane z przygotowaniem terenu pod budowę każdego obiektu przemysłowego – w tym hal magazynowych i produkcyjnych, które są naszą specjalnością.

Roboty ziemne

Co oferujemy w BUILDING4YOU?

Postaw na skutecznych specjalistów!

Poza nowoczesnym sprzętem i profesjonalną kadrą specjalistów, realizujemy każdą inwestycję dbając o to, aby przygotowywane przez nas tereny były zabezpieczone i nie zagrażały pracownikom oraz osobom z zewnątrz. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów i mamy możliwość realizowania wszelkich zadań sprawnie oraz skutecznie.

FAQ

  • Jakiego rodzaju sprzętu używamy do prowadzenia robót ziemnych?

Odpowiednio przeszkolone osoby oraz bogaty park maszynowy pozwolą nam na przeprowadzenie każdego rodzaju robót ziemnych. Dysponujemy samochodami ciężarowymi, ale przede wszystkim koparko-ładowarkami, ładowarkami teleskopowymi, spycharkami, równarkami oraz młotami hydraulicznymi.

  • Jaki rodzaj fundamentów stosujecie przy budowie inwestycji?

Stosujemy dwa rodzaje fundamentów. Pierwsze prefabrykowane - gotowe elementy, które pozwalają na precyzyjny i szybki montaż na budowie oraz monolityczne tj. wykonane ze zbrojenia oraz betonu układanego w wcześniej przygotowanych szalunkach, które po stwardnieniu zaizolowane są przeciwwilgociowo.