Konstrukcje stalowe

W BUILDING4YOU zajmujemy się kompleksowym projektowaniem i budowaniem hal magazynowych, produkcyjnych i innych. Tworzymy je w oparciu o indywidualne potrzeby każdego Klienta. Naszą specjalnością są konstrukcje stalowe – przygotowujemy je w sposób kompleksowy, zapewniając realizacje pod każdy rodzaj inwestycji. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na profesjonalizm, sprawne działanie oraz obsługę od projektu do wzniesienia obiektu.

Jesteśmy producentami konstrukcji stalowych i posiadamy własny zakład produkcyjny – dzięki temu realizujemy wszelkie zadania sprawnie i przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

Nowoczesne konstrukcje hal przemysłowych i nie tylko

Wysoka jakość naszych prac wynika z tego, że dysponujemy odpowiednimi komponentami stalowymi, elementami konstrukcji nośnych i stałych, a także mamy dostęp do nowoczesnego zaplecza technologicznego. Własny zakład ślusarsko-spawalniczy pozwala nam produkować konstrukcje stalowe, co znacznie przyspiesza proces przygotowywania materiałów pod każdą budowę. Za wszystkie prace odpowiadają doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. Mamy na swoim koncie wiele realizacji co pozwala nam spełniać bardzo zróżnicowane potrzeby Inwestorów.

Poza dobieraniem odpowiednich materiałów do produkcji konstrukcji stalowych, jesteśmy
w stanie również stworzyć odpowiedni projekt i przygotować teren pod budowę. Wszystko to sprawia, że wykonujemy stabilne i funkcjonalne hale przemysłowe, magazynowe oraz inne konstrukcje. Działamy zgodnie ze sztuką budowlaną, a nasze realizacje są idealnym zwieńczeniem każdego przedsięwzięcia.

Konstrukcje stalowe

Co budujemy w BUILDING4YOU?

Konstrukcje i hale stalowe tworzone przez naszą firmę to gwarancja niezawodności przez lata. 

Dzięki nowoczesnemu zapleczu technologicznemu oraz wiedzy naszych specjalistów jesteśmy w stanie realizować najbardziej skomplikowane zadania.

Realizujemy i wykonujemy: konstrukcje stalowe hal przemysłowych, hal magazynowych, wiat itd., konstrukcje nośne
i wsporcze, blachownice i kratownice, podkonstrukcje stalowe pod maszyny i urządzenia, schody, poręcze i balustrady, bariery ochronne oraz elementy małej architektury artystycznej.

FAQ

  • Jakie są zalety budowy hali w konstrukcji stalowej?

Niezwykła trwałość, szybkość budowy bez względu na temperaturę otoczenia, proste rozwiązania związane z ewentualną rozbudową bądź przebudową, niewielkie koszty i mały ciężar właściwy. To zalety, które przemawiają za zastosowaniem tego typu konstrukcji podczas budowy hal.

  • Jaką gwarancją objęte są budowane hale w konstrukcji stalowej?

Budowane przez nas obiekty zawsze są objęte długoterminową gwarancją. W zależności od zastosowanych rozwiązań technologicznych okres gwarancji może wynosić od kilku do nawet kilkunastu lat.

  • Jaki rodzaj pokrycia dachowego wybrać?

Wybierając budowę hali w konstrukcji stalowej, stosujemy dwa rodzaje pokryć - z płyt warstwowych oraz wełny mineralnej pokrytej membraną dachową. W przypadku płyt warstwowych dostępne na rynku są różne grubości, kolory i rodzaje wypełnienia.