Hale przemysłowe

BUILDING4YOU to wykonawca nowoczesnych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta hal przemysłowych. Ich realizacja odbywa się w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne oraz przy użyciu materiałów najwyższej jakości.

Jako generalny wykonawca, zajmujemy się realizacją obiektu w sposób kompleksowy – od projektu hali, przez dobór odpowiednich materiałów, aż do wznoszenia obiektu.

Hale przemysłowe o najlepszych parametrach

Budowa hali przemysłowej to jeden z ważniejszych etapów biznesu z punktu widzenia Inwestora. To właśnie w tym momencie projekt staje się widoczną przestrzenią dla każdego przedsiębiorstwa. Proces budowy musi zostać przeprowadzony w sposób kompleksowy i profesjonalny. Jesteśmy generalnym wykonawcą. Budujemy hale o różnych wymiarach, a także wykonujemy je z odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów.

Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie, jednocześnie analizując jego potrzeby. Podczas rozmów z Inwestorami wspólnie omawiamy kierunek i zakres prac.

Wykonujemy hale przemysłowe w stanie surowym, otwartym bądź zamkniętym, a także hale z wykończeniem „pod klucz”.

Korzystając z naszych usług nasi Klienci mają pewność, że zostaną mu przedstawione projekty obiektu dopasowane do potrzeb, a nasi specjaliści przedstawią wszelkie szczegóły budowy hali – w tym elementy konstrukcyjne, montaż czy harmonogram prac. Jednocześnie dając przy tym długoterminową gwarancję na wykonane usługi.

Hale przemysłowe

Co budujemy w BUILDING4YOU?

Hale przemysłowe to szeroka dziedzina, w zakresie której możemy mówić o bardzo zróżnicowanych obiektach – zarówno pod względem parametrów, jak
i wykorzystania.

Dostosowujemy zapotrzebowanie do każdego zamówienia, a wiedza posiadana przez naszych inżynierów oraz doświadczenie w budowie obiektów przemysłowych pozwalają nam doradzać, podpowiadać i dostosowywać rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

FAQ

  • Od czego należy rozpocząć budowę hali przemysłowej?

Rozpoczynając budowę hali musimy posiadać działkę budowlaną, projekt budowlany oraz należy uzyskać pozwolenie na budowę.

  • Ile kosztuje wybudowanie 1 metra hali przemysłowej?

Koszt ten jest trudny do określenia przede wszystkim dlatego, że musimy wiedzieć jakich materiałów należy użyć do budowy, aby zapewnić najlepsze warunki bezpieczeństwa, a także musimy wiedzieć jaka technologia będzie zastosowana w hali przemysłowej.

  • Ile trwa budowa hali przemysłowej?

Budowa hali trwa minimum kilka miesięcy. Wiele zależy od wielkości inwestycji, zastosowanej technologii wznoszenia obiektu, kwestii formalnych dokumentów, dostępności materiałów, warunków pogodowych oraz stanu wykończenia.