Budynki biurowe

Wizytówką każdego przedsiębiorstwa jest okazały budynek biurowy, stanowiący nie tylko komfortowe miejsce pracy, ale również sposób na pozyskiwanie Klientów. Nowoczesny, elegancki i doskonale wpasowujący się w konkretną przestrzeń biurowiec będzie zachęcał do wizyty i pozwoli zbudować pozytywny wizerunek firmy. W BUILDING4YOU budujemy obiekty biurowe i usługowe, kierując się aktualnymi trendami architektonicznymi oraz najnowocześniejszymi technologiami.

Jak wykonujemy budynki biurowe
i usługowe?

Wznoszenie budynków biurowych i usługowych to zadanie wyłącznie dla doświadczonych specjalistów, którzy posiadają najlepsze materiały oraz technologie. Budując budynek biurowy lub usługowy podchodzimy do jego wykonania i realizacji w sposób wielozadaniowy. Dzięki temu stworzone przez nas obiekty są bardzo trwałe, innowacyjne, niezwykle funkcjonalne, a do tego pełne niepowtarzalnych i rzadko spotykanych rozwiązań.

Przygotowując projekt bądź rozpoczynając budowę budynku biurowego czy usługowego dogłębnie analizujemy potrzeby klienta. Dostosowujemy jego założenia – zarówno finansowe, jak i koncepcyjne – do wszelkich norm bezpieczeństwa, dzięki czemu nasze budynki na długie lata zachowują swoją świeżość architektoniczną oraz funkcjonalność. Indywidualne podejście sprawia, że Inwestorzy otrzymują rozwiązania szyte na miarę ich potrzeb!

Budynki biurowe i usługowe

Co budujemy w BUILDING4YOU?

Dlaczego to my wybudujemy najlepsze budynki biurowe i usługowe?

Przede wszystkim dlatego, że do realizacji usług podchodzimy w pełni kompleksowo, wykonując je od początku do końca oraz pracując w oparciu o najwyższe możliwe standardy.

FAQ

  • W jakiej technologii powinien być wybudowany budynek biurowy?

Wiodącą technologią do wznoszenia budynków biurowych jest niezmiennie technologia murowana. Nie mniej jednak obecnie budynki biurowe coraz częściej wpisują się w bryłę hal, dlatego zostają wybudowane w podobnej technologii czyli stalowej lub żelbetowej.

  • Z jakich materiałów najlepiej wykonać elewację budynku biurowego?

Nowoczesne i funkcjonalne budynki biurowe wykonane są w dużej mierze ze szkła. Jednak podstawowym sposobem wykonania elewacji budynku biurowego jest tzw. metoda lekka mokra. Polega ona na ociepleniu budynku płytami styropianowymi lub płytami z wełny mineralnej. Po wykonaniu ocieplenia na płyty nakłada się siatkę z włókna szklanego wraz z zaprawą klejącą. Drugim równie estetycznych sposobem jest wykonanie elewacji w płyt warstwowych, co pozwala na utrzymanie jednakowej stylistyki budynku hal oraz budynku biurowego.

  • Jakie obowiązują trendy przy budowie budynków biurowych?

Nowoczesność i awangardę budynków biurowych można podkreślić na kilka sposobów. Jednym z nich jest green development, czyli inaczej mówiąc, zielone budownictwo. Cechuje się ono wysoką efektywnością i tworzy zdrowe środowisko pracy. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązania zyskujemy niskie koszty oraz wysoki komfort użytkowania budynku.

  • Czy wykonujemy budynki biurowe pod klucz?

Jak najbardziej. Wszystkie projektowane i budowane przez nas obiekty możemy wykonać „pod klucz”. Wówczas dostarczamy, montujemy oraz sprawujemy kontrolę nad każdym elementem, który niezbędny jest należytego funkcjonowania obiektu.