Chłodnie i mroźnie

Specjalnością naszej firmy są nie tylko hale przemysłowe, produkcyjne, magazyny czy budynki biurowe. Oprócz tego oferujemy również kompleksową budowę chłodni i mroźni, które dostosowujemy w stu procentach do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz najlepsze materiały, które pozwalają nam wznosić obiekty trwałe, budowane na lata i spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów.

Dlaczego chłodnie i mroźnie od BUILDNG4YOU?

Chłodnie oraz mroźnie są szczególnymi rodzajami inwestycji – służą do przechowywania żywności i dlatego też ich budowa powinna być realizowana z zachowaniem należytych wymogów sanitarnych. Ze względu na nietypowość tych obiektów, należy wykonywać je w oparciu o wiedzę, doświadczenie oraz najlepsze możliwe rozwiązania.

W naszej firmie - BUILDING4YOU wiemy o tym doskonale, dlatego też budujemy chłodnie
i mroźnie
przy wykorzystaniu najwyższej jakości płyt warstwowych o odpowiednich właściwościach izolacyjnych. Co więcej, stosujemy wysokiej jakości drzwi i bramy mroźnicze, dzięki czemu nasze rozwiązania są niezawodne i funkcjonalne.

Magazyny do przechowywania żywności i zastosowane w nich rozwiązania technologiczne spełniają najwyższe wymagania w zakresie: zachowania i utrzymania czystości poprzez dezynfekcję, wytrzymałości na obciążenia, trwałości materiałów, szczelności gazowej, izolacyjności termicznej, odporności na zagrożenia pożarowe oraz przenikanie wilgoci.

Dzięki temu są obiektami, które będą służyć na przestrzeni wielu lat i zapewnią skuteczne przechowywanie żywności.

Chłodnie i mroźnie

Co budujemy w BUILDING4YOU?

Dlaczego chłodnie i mroźnie od BUILDNG4YOU?

W realizowanych przez nas inwestycjach prowadzimy nadzór inwestorski na wszystkich etapach budowy. Nowoczesne technologie i zastosowane przez nas komory chłodnicze są zarówno energooszczędne, jak i niezwykłe łatwe w zakresie utrzymania czystości. Sprzyja to efektywności w zakładzie pracy, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednio wysokiej jakości surowców.

FAQ

  • W jakie instalacje chłodnicze powinny być wyposażone chłodnie, a w jakie mroźnie?

Instalacje chłodnicze zarówno w chłodniach jak i w mroźniach to nic innego, jak różnego rodzaju agregaty (absorpcyjne, skraplające, wody lodowej), w których zastosowano nowoczesne rozwiązania technologiczne. Układ chłodniczy należy odpowiednio dobrać do potrzeb przechowywanych produktów.

  • Jakie rodzaje ścian stosuje się przy budowie chłodni?

Izolacyjne płyty warstwowe to doskonałe rozwiązanie dla różnego rodzaju zakładów przetwórstwa żywności, chłodni czy też mroźni. Wprowadzenie takiego systemu pozwala na zastosowanie wielu rozwiązań konstrukcyjnych dla dachów, ścian i sufitów podwieszanych w budynkach, w których musi być zapewniona pełna kontrola temperatury wewnętrznej.